LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

creditgate - numeroloģija

Jūs visi uzsākat ar lielu apņemšanos. Jūs, beidzot, grasāties parādīt pasaulei, ka Jūs nevēlat vairāk būt piemānīts. Jūs lemjat, ka Jūs zināt jūsu tiesības, un neviens nekad vairs netīkos uz tiem. Jūs strādājat ar skaidru egoista sapratni par to, ka Jums ir zelta sirds. Ja vien ļaudis kuri atrodas jūms blakus saprastu, ka Jūs neesat grīdaslupata. Kāpēc jūs pastāvīgi pinaties kaut kur beigās? Ļaudis mīl Jūs!

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Diez vai jūs esat diplomāts, Jūs esat troņa aizmugurē. Jūsu enerģija atrodas detaļās, kuras liek kustēties apkārtējo lietu mehānismam, un Jūs gribat turpināt ienest lojalitātes jēgu tur, kas Jums ir tuvāks. Lielāties ar jūsu spēcīgajām apdomīgajām pilnvarām un jūtām ar piesardzību. Mēģiniet nebūt kautrīgs. Jums jāuzņemas gida loma citu problēmu risināšanā. Ar jūsu pacietību un sapratni, Jums ir talants radīt labāko iespaidu gandrīz uz jebkuru ap jums. Ja Jūs apvainojat sevi sīkā skaudībā, pārskatiet jūsu domas, ņemot vērā jūsu mierīgo dabu. Jūsu klātbūtne ir jūsu svarīgākais vērtīgais ieguldījums.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Laba,pārbaudīta, novecojušā ētika ved Jūs pie materiālas bagātības. Momentā, kad Jūs domājat, ka spēlējat svarīgu lomu un muļķojat pasauli, Jūs esat apmaldījies. Jūs varat iegūt to, ko Jūs gribat tikai esot pats pret sevi godīgs. Jums ir jāuzsāk noteiktas darbības lai sakrātu naudu. Uzmanieties savus mēŗķus uzspiest par stipru - Jūs varat atbaidīt ļaudis. Jums ir diplomātijas talants. Izmantojiet šo rakstura īpašību pilnā apjomā.

Karjera (vārda analīze)

Jūs varat būt viss priekš visiem ļaudīm, bet tā vai citādi neapmaksājat savus rēķinus. Jums ir nepieciešama apjomīga perspektīva. Jūs esat pats laimīgākais, kad esat noderīgs vairākiem cilvēkiem uzreiz. Kad darbvietā rodas saspīlējums, Jums ir grūti laiki. Jums jāpaliek nomaļā no sakaitinātajiem līdzstrādniekiem, ja Jūs jebkad grasāties kļūt par veiksmīgu. Izvairieties no žēluma jūtām pret viņiem. Sakiet tiem, ka darbs ir viņu darbā, un viņi strādā lai izpildītu darbu. Karjerai labāk izvēlēties šādas profesijas: dakteris, advokāts, dekorators, mācītājs vai sieviete mācītājs, dentists vai hospitāļa darbinieks.

Kaisle (vārda analīze)

Jums ir tendence just žēlumu pret katru ielas suni, kurš ienāk jūsu dzīvē. Pavadāt tik daudz laika, it kā suns būtu vīrietis vai sieviete, Jūs mīlat un ļaujat uztraukties par visām pazaudētajām būtnēm, kuras rodas uz jūsu ceļa. Jums ir labs potenciāla krājums būt labākiem sakariem ar visu kas saistīts ar kaisli. Apveltīts ar lielu labestības velti, neaizmirstiet dalīties ar jūsu iecerēto.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv