LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

majid0147 - numeroloģija

Jūsu nesapratnes trūkuma dēļ par to kas ir labs ego Jūs mulsināt apkārtējos. Jūsu pozīcija, jūsu runa, pat jūsu īpašības top par pārspīlētām jau tad, kad jūs pieņemat galīgo lēmumu. Liekas, ka Jūs zaudējat interesi. Jūs esat dīvains putns. Jūs traušaties uz augstu kalnu un mēģināt mainīt visumu, un parējie par to ķiķina. Jūs esat tik vaļsirdīgs savos nodomos, ka tas ir ļoti uzjautrinoši.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Labāk par jebkuru no mums, Jūs zināt, ka lai būvētu stipru un ilgmūžīgu sabiedrību, ļaudīm ir jāuzņemas atbildība. Ja kādam ir nepieciešams garastāvokļa uzlabojums, Jūs esat klāt. Kad kādam ir nepieciešams tuva drauga atbalsts, Jūs atkal esat klāt. Kas tad sanāk? Jūs - apķērīgs, spēcīgs kā siena un daudziem no mums pēc tā ir nepieciešamība ik dienu. Jums patīk priecāties un zināt patiesas spēles īsto jēgu. Jūs pat ļaujat tiem, kas atrodas blakus jums izdabāt ar savām vēlmēm. No citas puses, Jūs nedodat sev atelpu no visa šā altruisma, Jums ir izdevība un risks kļūt bezrūpīgam un egoistiskam gala rezultātā. Sekojiet savam liktenim un esat kas Jūs esat. Izvairieties no bailīguma un drošības apziņas zuduma.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Jūsu liktenis neliek šķēršļus iegūt materiālos labumus, un Jums droši vien ir ļoti nopietna apņemšanās to īstenot. Jūs esat pietiekami gudrs un zināt, ka ja vēlaties dzīvē kaut ko sasniegt, ir vajadzīga nauda. Tas ir Jūsu galamērķis un pārliecība. Jūs esat neiecietīgs pret cilvēkiem, kuri nevar pieņemt, ka ja tu vēlies būt laimīgs, tev jāspēlē pēc noteikumiem. Bet Jūs spēlējat un redzat cik tālu Jūs esat nonācis?

Karjera (vārda analīze)

Ja daži no Jums ir visziņi, tas - tikai tāpēc, ka Jūs patiešām zināt visu. Jums ir spēja mācīties neatkarīgi no tā, ko jūsu pārākie prāti uzņem. Diemžēl kad jūs esat pārpildīts ar šīm netīrumiem, jums rodas neproduktīvas domas. Novērtējot savas idejas, Jūs izdomājat veidus kā saņemt darbu, ar loģikas un veselas jēgas izmantošanu . Daži karjeras izvēles varianti: ekstrasens, psihoanalītiķis, eksperts konkrēta tematā, pasniedzējs un bankas darbinieks. Padoms: Nomierini savas smadzenes.

Kaisle (vārda analīze)

Sākumā sliktie jaunumi: Jūs esat Dižens Prasīgs Cilvēks, kas klaiņo pa pasauli. Gandrīz neviens nekad neatbilst jūsu gaidīšanām. Tagad labi jaunumi: Jūs varētu stāties Kvazimodo vai Frankenšteina Līgavas priekšā, ja tie nav Jums vienaldzīgi, un Jūs tos spētu pielīdzīnāt Princim vai Pelnrušķītei. Jums jāatmet ideja, ka Jūsu mīlestība ir kaut kas augstāks un svarīgāks par jebkura cita mīlestību.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv