LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

ming1111 - numeroloģija

Ja kāds vēlas zināt, ko Jūs patiesi domājāt, viņam tikai jāielūkojas Jūsu acīs. Pārējā sejas daļa atsakās dod jebkādus mājienus, bet Jūsu acis rāda Jūsu otro pusi, Jūs jūtat. Jums ir tendence vērsties no viena pretstata pie otra. Jūsu acis visu uzmana un kontrolē, bet kad Jūs tās aizverat, debesis palīdz mums. Jautājums: Kāpēc Jūs darāt mūs visus trakus, slēpjot savas jūtas?

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Dāvājošs, uzticams, taisnīgs. Vai vismaz šīm raksturīgajām pazīmēm jābūt, kad Jūs sevi raksturojat no pozitīvās puses. Jums ir tiesneša un līdzcietības veltes, kuras ir tik vitāli svarīgas cilvēciskas dzimtas izdzīvošanai. Jūsu likteņa heraldiskā devīze ir "labāks dot nekā saņemt." Kad Jūs sadalīsiet jūsu altruistisko attieksmi, tad stabilizēsies visi pārējie ap Jums, bet tas it tādēļ, ka mums ir nepieciešama jūsu žēlsirdības un siltuma jūtu izpausme. Tik bieži pazūd entuziasms aiz skaudības. Mēģiniet neļaut tam atgadīties ar Jums.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Jums nesagādā nekādas grūtības izveidot stingru ienākuma pamatu. Jūs ļoti bieži izvēlaties karjeru, kas ir saistīta ar medicīnas sfēru vai likumu, kas gandrīz vienmēr garantē stabilu ienākumu. Jūs sargājat sevi no liekas izšķērdības un ekonomijas veidiem, pēc kuriem Jūs paši vadāties, atkarībā no naudas summas apmēra, kuru Jūs tērējat. No otras puses, Jūs esat tipisks humānists, kurš vienmēr gatavs nolasīt lekciju un ne vienu vien. Mēģiniet saglabāt darba augsto līmeni.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv