LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

savdabis - numeroloģija

Ego un Jūs esat brīnišķīgs savienojums. Jūs patīk būt vientulībā un Jūs cenšaties būt neuzbāzīgs un apnicīgs. Jūsu prātā ir pavisam maz domu, kuras neiekļautu jūsu personīgo es. Jūs katru reizi atrodaties zelta meklējumos. Sakarā ar to, ka Jūs gandrīz nerādāt nožēlu par jūsu augstprātību, ļaužu vairākums uztver jūsu egocentrisko uzvedību par līdera pazīmju izpausmi, kamēr Jūs neesat pievērsuši sev uzmanību ar savu negatīvo uzvedību. Izvairieties no pārmaiņām sevī. Tā ir viena no sastāvdaļām, lai būtu Pirmšķirīgam.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Loģiskuma trūkums, bet pasaules un harmonijas cienītājs, Jūs esat apveltīts ar zinātniska pilnīguma ideju. Jūs analizējat katru domu, kura ienāk jūsu galvā, un bieži atrodat neparastus lēmumus problēmu risinājumam, kuri ir pārāk sarežģīti vairākumam no mums, lai kļūtu par risinājumu. Jūs baudāt laiku vientulībā, un tad, kad Jūs gribat nokļūt kompānijā, Jūs atklājat, ka Jūs turat draugus un radus kā ierobežotu krājumu. Jūsu visproduktīvākā īpatnība ir jūsu intuīcija. Jūs izejat no pretēja - turot degunu vēja virzienā, pavirši apejoties ar katru ap Jums, ar iztrūkstošo līdzsvaru visumā. Ļaudis parasti piedod jūsu neapdomīgu, zinot, kā grūti Jums izdodas būt augstākajā līmenī. Dažreiz svētais, dažreiz grēcinieks, Jūs patiešām esat ļoti īpašs.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Priekš Jums bagātība, kā arī daudz citu svarīgu lietu jūsu dzīvē, ir uzmācīga ideja. Jums ir nepamatotas bažas par nabadzību, kuru salīdziniet ar dažādām situācijām Čarlza Dikensa romāniem. Izglītojieties un esat reālāks. Visa pasaules sabiedrība dzīvo tērējot un plenot. Ja Jūs pieļaujat kļūdas, tad ļoti ilgi vainojat sevi. Jums ir bailes no nezināmā, tāpēc, ka tas ir ērti. Atbrīvojieties no tām.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv