LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

ANA11 - numeroloģija

Jūs sistemātiski izrādāt savu ego, tādēļ nav pārsteigums, ka Jūs uzskatāt, ka visa pārēja pasaules daļa ir traka. Ja vien varētu pielietot barometru, kurš izmērītu emocijas desmit baļļu sitēmā, tad Jūsu atzīme būtu trīs vai trīsarpus. Kaut arī ik pa laikam, Jūs patiešām pārkāpjat šo atzīmi, un visi mēs atviegloti nopūšamies. Vai Jūs kādreiz esat iedomājies par pašsavaldīšanos kursiem? Jums tas izdodas tik labi, ka to var uzskatīt par gandrīz vai mākslas veidu.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Jūs esat viens no tiem cilvēces pārstāvjiem, kurš sasniedz iecerēto. Jums patīk strādāt, vai tas ir darbaspēks, pētījumi vai jebkura cita darbība. Jūs tērējat savu laiku lasot norādījumus, plānojot nākamos momentus, vai uzdodat jautājumus, ka darīt pēc tam. Jūs ienīstat garlaicību, bet dīvaini ir tas, ka Jūs izklaidē apkārtējo garlaicība. Jūs varat spēlēt Monopolu labāk par jebkuru citu un, faktiski, Jūs pārspējat citus jebkurā spēlē, kurā Jūs piedalāties. Jums patīk lietas rakstiskā formā. Dažreiz Jūs esat tik nošķirts savā pedantismā, ka Jūs liekaties nedaudz apmulsis. Kad tā atgadās, kavējiet savu laiku sapņojot. Tas atpestīs jūs no visa saspīlējuma.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Jūs - viens no likteņiem, kurš iegūst materiālu bagātību, lai piepildītu savu potenciālu. Šī informācija var izbrīnīt Jūs. Jūs jau sen atklājāt, ka Jūs esat pats centīgākais strādnieks, kādu Jūs jebkad zinājāt. Jūs augstu vērtējat savu darbu un zināt, kā nopelnīt naudu, un Jūs esat savaldzināts ar karjeras iespējām. Viena liela priekšrocība ar kuru Jūs esat apveltīts - Jūs visgarlaicīgākos uzdevumus uz zemes uzskatāt par interesantiem.

Karjera (vārda analīze)

Ja daži no Jums ir visziņi, tas - tikai tāpēc, ka Jūs patiešām zināt visu. Jums ir spēja mācīties neatkarīgi no tā, ko jūsu pārākie prāti uzņem. Diemžēl kad jūs esat pārpildīts ar šīm netīrumiem, jums rodas neproduktīvas domas. Novērtējot savas idejas, Jūs izdomājat veidus kā saņemt darbu, ar loģikas un veselas jēgas izmantošanu . Daži karjeras izvēles varianti: ekstrasens, psihoanalītiķis, eksperts konkrēta tematā, pasniedzējs un bankas darbinieks. Padoms: Nomierini savas smadzenes.

Kaisle (vārda analīze)

Sākumā sliktie jaunumi: Jūs esat Dižens Prasīgs Cilvēks, kas klaiņo pa pasauli. Gandrīz neviens nekad neatbilst jūsu gaidīšanām. Tagad labi jaunumi: Jūs varētu stāties Kvazimodo vai Frankenšteina Līgavas priekšā, ja tie nav Jums vienaldzīgi, un Jūs tos spētu pielīdzīnāt Princim vai Pelnrušķītei. Jums jāatmet ideja, ka Jūsu mīlestība ir kaut kas augstāks un svarīgāks par jebkura cita mīlestību.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv