LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

hermine - numeroloģija

Ego un Jūs esat brīnišķīgs savienojums. Jūs patīk būt vientulībā un Jūs cenšaties būt neuzbāzīgs un apnicīgs. Jūsu prātā ir pavisam maz domu, kuras neiekļautu jūsu personīgo es. Jūs katru reizi atrodaties zelta meklējumos. Sakarā ar to, ka Jūs gandrīz nerādāt nožēlu par jūsu augstprātību, ļaužu vairākums uztver jūsu egocentrisko uzvedību par līdera pazīmju izpausmi, kamēr Jūs neesat pievērsuši sev uzmanību ar savu negatīvo uzvedību. Izvairieties no pārmaiņām sevī. Tā ir viena no sastāvdaļām, lai būtu Pirmšķirīgam.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Jūs esat viens no tiem cilvēces pārstāvjiem, kurš sasniedz iecerēto. Jums patīk strādāt, vai tas ir darbaspēks, pētījumi vai jebkura cita darbība. Jūs tērējat savu laiku lasot norādījumus, plānojot nākamos momentus, vai uzdodat jautājumus, ka darīt pēc tam. Jūs ienīstat garlaicību, bet dīvaini ir tas, ka Jūs izklaidē apkārtējo garlaicība. Jūs varat spēlēt Monopolu labāk par jebkuru citu un, faktiski, Jūs pārspējat citus jebkurā spēlē, kurā Jūs piedalāties. Jums patīk lietas rakstiskā formā. Dažreiz Jūs esat tik nošķirts savā pedantismā, ka Jūs liekaties nedaudz apmulsis. Kad tā atgadās, kavējiet savu laiku sapņojot. Tas atpestīs jūs no visa saspīlējuma.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Jūs - viens no likteņiem, kurš iegūst materiālu bagātību, lai piepildītu savu potenciālu. Šī informācija var izbrīnīt Jūs. Jūs jau sen atklājāt, ka Jūs esat pats centīgākais strādnieks, kādu Jūs jebkad zinājāt. Jūs augstu vērtējat savu darbu un zināt, kā nopelnīt naudu, un Jūs esat savaldzināts ar karjeras iespējām. Viena liela priekšrocība ar kuru Jūs esat apveltīts - Jūs visgarlaicīgākos uzdevumus uz zemes uzskatāt par interesantiem.

Karjera (vārda analīze)

No paša sākuma, kad Jūs bijāt tēva vai mātes mazais palīgs; katrs zināja, ka Jūs nekad neizšķiedīsiet dārgo laiku . Jūsu nemiers ir apkārtēja vide - mājas vai darbs, un Jūs esat apveltīts ar pietiekami radošām iemaņām, kuras palīdz darbā. Jūsu parastais darba stils – uzņemties vairākus darbus vienlaikus, strādājot ar jums sapņi var piepildīties. Karjeras izvēle: dakteris, medmāsa un strādnieks - būvnieks, apkārtējas vides sargs, gleznotājs.

Kaisle (vārda analīze)

Jūs vēlaties ilgmūžību, un Jūs esat stabilitātes piemērs, kad pret Jums attiecas ar maigu mīlestību. Jūs esat tas, priekš kura būt mīļākajam ir viss, un Jums ir jāapzinās, ka Jūs saņemsiet cieņu, ko pats vēlaties dot. Jūs ienākat attiecībās uz ilgstošu laiku. Bezatbildīgas un acumirklīgas tikšanām priekš Jums nav nozīmes, un Jūs uzskatāt tukšo flirtu par bērnišķīguma izpausmi. Jūs dodat priekšroku nopietnībai.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv