LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

tomasz - numeroloģija

Jūs sistemātiski izrādāt savu ego, tādēļ nav pārsteigums, ka Jūs uzskatāt, ka visa pārēja pasaules daļa ir traka. Ja vien varētu pielietot barometru, kurš izmērītu emocijas desmit baļļu sitēmā, tad Jūsu atzīme būtu trīs vai trīsarpus. Kaut arī ik pa laikam, Jūs patiešām pārkāpjat šo atzīmi, un visi mēs atviegloti nopūšamies. Vai Jūs kādreiz esat iedomājies par pašsavaldīšanos kursiem? Jums tas izdodas tik labi, ka to var uzskatīt par gandrīz vai mākslas veidu.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Diez vai jūs esat diplomāts, Jūs esat troņa aizmugurē. Jūsu enerģija atrodas detaļās, kuras liek kustēties apkārtējo lietu mehānismam, un Jūs gribat turpināt ienest lojalitātes jēgu tur, kas Jums ir tuvāks. Lielāties ar jūsu spēcīgajām apdomīgajām pilnvarām un jūtām ar piesardzību. Mēģiniet nebūt kautrīgs. Jums jāuzņemas gida loma citu problēmu risināšanā. Ar jūsu pacietību un sapratni, Jums ir talants radīt labāko iespaidu gandrīz uz jebkuru ap jums. Ja Jūs apvainojat sevi sīkā skaudībā, pārskatiet jūsu domas, ņemot vērā jūsu mierīgo dabu. Jūsu klātbūtne ir jūsu svarīgākais vērtīgais ieguldījums.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Laba,pārbaudīta, novecojušā ētika ved Jūs pie materiālas bagātības. Momentā, kad Jūs domājat, ka spēlējat svarīgu lomu un muļķojat pasauli, Jūs esat apmaldījies. Jūs varat iegūt to, ko Jūs gribat tikai esot pats pret sevi godīgs. Jums ir jāuzsāk noteiktas darbības lai sakrātu naudu. Uzmanieties savus mēŗķus uzspiest par stipru - Jūs varat atbaidīt ļaudis. Jums ir diplomātijas talants. Izmantojiet šo rakstura īpašību pilnā apjomā.

Karjera (vārda analīze)

Jūs esat pamatu licējs. Tas, kam faktiski ir sajēga par lietu. Vienīgais kas var reāli novērtēt jūs un jūsu ieguldījums tas esat jūs pats. Atrodiet laiku jūsu pilnībā noslogotajā darba grafikā (pat tad kad Jūs esat atvaļinājumā jūsu domas traucas ar ātrumu viena jūdze minūtē), un apsveiciet sevi ar to. Jūs esat ētiska darba dzīvs piemērs. Karjeras virziens ir saistīts ar jebkuru darba veidu, pie kura ķeras Jūs pašu rokas, uzņēmējs vai ražotājs.

Kaisle (vārda analīze)

Jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kas zina ko grib. Jūs pareizi plānojat savu laiku, iepērkot kaut ko tuviniekiem, ar tādām jūtām it kā Jūs pērkat kaut ko ļoti nozīmīgu. Jūs pat dotu priekšroku būvēt jūsu personīgo modeli, ja vien tas būtu iespējams. Problēmas rodas tad, kad Jūs saprotat, ka mīļākais - nav robots, un Jums ir jāiemācās gūt no sliktā labumu. Rezultātā Jūs saņemsiet tieši to ko Jūs gribat, pat ja tas aizņems vairākus apmācības gadus.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv