LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

demetrios - numeroloģija

Jūs esat bezkaunīgs nobūrējs! Jūs esat egoists! Jūs izmantojat zināšanas, kā labestīgs sātans. Glaimi pavada Jūs visur, un Jums nav nekādu šķēršļu, švītējoties ar jūsu koķetīgo dabu. Protams, Jūs esat apskaudams priekšmets priekš mums vienkāršiem mirstīgajiem, kuriem ir jācīnās, lai tiktu uz priekšu. Lielu laika daļu, Jūs uzmanāt šo ļaužu egoista lempīgus mēģinājumus un ļauni priecājaties. Jūs esat pārāk saprātīgs, lai ļautu citiem ienākt jūsu noslēpuma pasaulē. Mēs stāvam malā un sveicam Jūs.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Visiem mums ir pazīstams teiciens, "trakie astoņdesmitie". Jums ir daudz vairāk enerģijas, daudz vairāk nelokāmības un gribasspēka, nekā jebkuram citam cilvēkam. Jūs risināt problēmas labāk, Jūs esat labākais menedžeris, un Jūs esat reālists. Tātad, kāpēc Jūs kļūstat par tādu huligānu, kad Jūs jūtat ļaunumu? Jums nepiemīt gandrīz necik pacietības un sliktākais ir tas, ka Jūs apskaužat tos, kuriem tā piemīt. Jūs redzat darbības un notikumus daudz plašāk, nekā pārējie, un ja jūs rīkosieties neapdomīgi jūs varat sev ieriebt. Tāpat kā daudzi no mums meklējiet palīdzību, kad viņa ir galēji nepieciešama.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Ja Jūs nepeldaties naudā, tad vismaz domājat par to. Jūs nekad nepaliksiet bez potenciāla, lai saņemtu kaut kādus ienākumus. Pat ja Jūs nolūztu, Jums būtu pieejama viena no palīdzības iespējām. Tomēr, ja Jūs patiešām visiem spēkiem mēģināt savilkt galus kopā, tas ir tāpēc, ka Jūs cīnāties ar neapvaldību. Palīdziet jūsu sapņiem piepildīties, izvairieties no nepacietības.

Karjera (vārda analīze)

Jūs varat būt viss priekš visiem ļaudīm, bet tā vai citādi neapmaksājat savus rēķinus. Jums ir nepieciešama apjomīga perspektīva. Jūs esat pats laimīgākais, kad esat noderīgs vairākiem cilvēkiem uzreiz. Kad darbvietā rodas saspīlējums, Jums ir grūti laiki. Jums jāpaliek nomaļā no sakaitinātajiem līdzstrādniekiem, ja Jūs jebkad grasāties kļūt par veiksmīgu. Izvairieties no žēluma jūtām pret viņiem. Sakiet tiem, ka darbs ir viņu darbā, un viņi strādā lai izpildītu darbu. Karjerai labāk izvēlēties šādas profesijas: dakteris, advokāts, dekorators, mācītājs vai sieviete mācītājs, dentists vai hospitāļa darbinieks.

Kaisle (vārda analīze)

Jums ir tendence just žēlumu pret katru ielas suni, kurš ienāk jūsu dzīvē. Pavadāt tik daudz laika, it kā suns būtu vīrietis vai sieviete, Jūs mīlat un ļaujat uztraukties par visām pazaudētajām būtnēm, kuras rodas uz jūsu ceļa. Jums ir labs potenciāla krājums būt labākiem sakariem ar visu kas saistīts ar kaisli. Apveltīts ar lielu labestības velti, neaizmirstiet dalīties ar jūsu iecerēto.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv