LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

luciabordeau - numeroloģija

Jūs sistemātiski izrādāt savu ego, tādēļ nav pārsteigums, ka Jūs uzskatāt, ka visa pārēja pasaules daļa ir traka. Ja vien varētu pielietot barometru, kurš izmērītu emocijas desmit baļļu sitēmā, tad Jūsu atzīme būtu trīs vai trīsarpus. Kaut arī ik pa laikam, Jūs patiešām pārkāpjat šo atzīmi, un visi mēs atviegloti nopūšamies. Vai Jūs kādreiz esat iedomājies par pašsavaldīšanos kursiem? Jums tas izdodas tik labi, ka to var uzskatīt par gandrīz vai mākslas veidu.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Jūsu platais smaids ir sātanisku attiecību rezultāts, kurš turpina atgādināt Jums par diezgan lielām nepatikšanām. Lai kāds nolādē, kamēr Jūs baudāt dzīves prieku. Kādā veidā kāds var pārspēt šo burvību? Ja ļaudis ap Jums izsauc Jūsos garastāvokļa svārstības, nepieciešams skatīties tiem taisni acīs, smaidīt tiem ar platu smaidu un mēģināt tos nomierināt. Jūsu liktenim ir jādāvā Jums gaisma, tāpēc mēģiniet nenodzist, kad ļaudis iesaka Jums rīkoties nopietnāk. Ppūlaties apmierināt viņu prasības, bet atceraties, ka Jums tāpat ir savas vēlmes. Asprātīga, apburoša balamute - tā ir jūsu īstenība.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Smaidi, acu mirkšķināšana, un kaut kas tamlīdzīgs, ir tas, kas papildina jūsu bankas rēķinu. Pieņemiet dzīvi un tās sitienus, un Jūs redzēsiet samaksu. Jūs varat papildināt jūsu kontu, izmantojot jūsu humora izjūtu, nevis kādu citu iemaņu. Ņemiet vērā, ka Jums patiešām ir nepieciešamas zināšanas; visiem mums ir nepieciešamas zināšanas. Tomēr, Jums nevajag pārāk daudz izrādīt to, ko Jūs varat paveikt. Izsekojiet situācijas, kuras palīdzēs Jūs parādīt no labākās puses.

Karjera (vārda analīze)

Brīvība un vieglums ir jūsu stils, bet ne jūsu darbs. Dažreiz Jūs jaucat tos un padarāt apkārtējos trakus. Lai būtu laimīgam karjerā, Jums ir jāzina, ka Jūs grasāties komunicēt ar jauniem cilvēkiem, apmeklēt daudzveidīgas vietas un panākt to, lai būtu vairāk brīva laika. Jūs - esat tas, ko visi pārēji vienmēr meklē darbvietā, nevis tāpēc, ka tiem esat vajadzīgs, bet gan tāpēc, ka viņus moka jautājumu, uz kurieni Jūs esat aizgājis. Dažas karjeras izvēles iespējas: oficiants vai viesmīle, aktieris vai aktrise un autovadītājs.

Kaisle (vārda analīze)

Ja kāds ir pārāk seksuāls, tad tas esat Jūs. Jūs esat juteklisks, bezrūpīgs un mīlošs. Jūs mīlat iemīlēties, un iemīlēties, un iemīlēties. . Bez tā jums jāpaliek vienam. Jūs atdodat otram daudz brīva laika. Jūsu dzīvē atstarpes gandrīz nav. Ļaujiet jebkuram, kas atrodas jūsu dzīvē, zināt, kur Jūs atrodaties.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv