LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

unda6 - numeroloģija

Ekscentriska izteiksme, tas ir jūsu otrs vārds. Izvairieties no cīņas ar jebkuru pašsavaldīšanos un jūtu demonstrēšanu ar piepūli. Jūs satiekat un draudzējaties ar visinteresantākajiem cilvēkiem pasaulē. Jūs turpināt attīstīties individualitātes realizācijas virzienā. Jūs zināt, ka Jūs varat izmainīt savu ceļu, un atlikt lietas uz citu dienu, un Jūs patiešām to varat. Jūs raskturo vārds "Izmaiņas".

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Jūs esat viens no tiem cilvēces pārstāvjiem, kurš sasniedz iecerēto. Jums patīk strādāt, vai tas ir darbaspēks, pētījumi vai jebkura cita darbība. Jūs tērējat savu laiku lasot norādījumus, plānojot nākamos momentus, vai uzdodat jautājumus, ka darīt pēc tam. Jūs ienīstat garlaicību, bet dīvaini ir tas, ka Jūs izklaidē apkārtējo garlaicība. Jūs varat spēlēt Monopolu labāk par jebkuru citu un, faktiski, Jūs pārspējat citus jebkurā spēlē, kurā Jūs piedalāties. Jums patīk lietas rakstiskā formā. Dažreiz Jūs esat tik nošķirts savā pedantismā, ka Jūs liekaties nedaudz apmulsis. Kad tā atgadās, kavējiet savu laiku sapņojot. Tas atpestīs jūs no visa saspīlējuma.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Jūs - viens no likteņiem, kurš iegūst materiālu bagātību, lai piepildītu savu potenciālu. Šī informācija var izbrīnīt Jūs. Jūs jau sen atklājāt, ka Jūs esat pats centīgākais strādnieks, kādu Jūs jebkad zinājāt. Jūs augstu vērtējat savu darbu un zināt, kā nopelnīt naudu, un Jūs esat savaldzināts ar karjeras iespējām. Viena liela priekšrocība ar kuru Jūs esat apveltīts - Jūs visgarlaicīgākos uzdevumus uz zemes uzskatāt par interesantiem.

Karjera (vārda analīze)

Kad Šekspīrs sacīja, ka visa pasaule ir skatuve, un mēs - vienkārši aktieri, viņš runāja tieši par Jums. Ne ieinteresētība darbā ir jūsu darba daļa, Jūs parasti interesējaties par apkārtējo darba vidi. Jūs labi izskatāties? Cilvēki, ar kuriem Jūs strādājat ir ar pozitīvu skatienu uz dzīvi? Pareizā darba virzienā, Jūs esat pats laimīgākais cilvēks pasaulē. Parasti Jūs esat cilvēks ar divkāršu smaidu. Karjeras izvēle: stilists, aktieris vai aktrise, modelētājs un dizainers.

Kaisle (vārda analīze)

Skatiens - tas, kas pēc jūsu viedokļa ir svarīgākais, pēc tam iet romāni, ko pavada domas par to ka padomās ģimene, draugi un kaimiņi. Jūs esat pilns kauss, un Jūs gaidāt, ka jūsu iecerētais ir tāds pats. Jums patīk priecāties un socializēt visas tās satriecošās lietas, kuras mīļākajiem ir jādara kopā. Jūs lielat jūsu iecerētā ārieni, gaidot glaimus arī par sevi. Jums ir nepietiekams uzmanības apjoms, un Jūs rēķināties ar jūsu iecerēto, lai iegūtu šo uzmanību.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv