LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

Bernards - numeroloģija

Ekscentriska izteiksme, tas ir jūsu otrs vārds. Izvairieties no cīņas ar jebkuru pašsavaldīšanos un jūtu demonstrēšanu ar piepūli. Jūs satiekat un draudzējaties ar visinteresantākajiem cilvēkiem pasaulē. Jūs turpināt attīstīties individualitātes realizācijas virzienā. Jūs zināt, ka Jūs varat izmainīt savu ceļu, un atlikt lietas uz citu dienu, un Jūs patiešām to varat. Jūs raskturo vārds "Izmaiņas".

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Jūs esat viens no tiem cilvēces pārstāvjiem, kurš sasniedz iecerēto. Jums patīk strādāt, vai tas ir darbaspēks, pētījumi vai jebkura cita darbība. Jūs tērējat savu laiku lasot norādījumus, plānojot nākamos momentus, vai uzdodat jautājumus, ka darīt pēc tam. Jūs ienīstat garlaicību, bet dīvaini ir tas, ka Jūs izklaidē apkārtējo garlaicība. Jūs varat spēlēt Monopolu labāk par jebkuru citu un, faktiski, Jūs pārspējat citus jebkurā spēlē, kurā Jūs piedalāties. Jums patīk lietas rakstiskā formā. Dažreiz Jūs esat tik nošķirts savā pedantismā, ka Jūs liekaties nedaudz apmulsis. Kad tā atgadās, kavējiet savu laiku sapņojot. Tas atpestīs jūs no visa saspīlējuma.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Jūs - viens no likteņiem, kurš iegūst materiālu bagātību, lai piepildītu savu potenciālu. Šī informācija var izbrīnīt Jūs. Jūs jau sen atklājāt, ka Jūs esat pats centīgākais strādnieks, kādu Jūs jebkad zinājāt. Jūs augstu vērtējat savu darbu un zināt, kā nopelnīt naudu, un Jūs esat savaldzināts ar karjeras iespējām. Viena liela priekšrocība ar kuru Jūs esat apveltīts - Jūs visgarlaicīgākos uzdevumus uz zemes uzskatāt par interesantiem.

Karjera (vārda analīze)

Jūs esat pamatu licējs. Tas, kam faktiski ir sajēga par lietu. Vienīgais kas var reāli novērtēt jūs un jūsu ieguldījums tas esat jūs pats. Atrodiet laiku jūsu pilnībā noslogotajā darba grafikā (pat tad kad Jūs esat atvaļinājumā jūsu domas traucas ar ātrumu viena jūdze minūtē), un apsveiciet sevi ar to. Jūs esat ētiska darba dzīvs piemērs. Karjeras virziens ir saistīts ar jebkuru darba veidu, pie kura ķeras Jūs pašu rokas, uzņēmējs vai ražotājs.

Kaisle (vārda analīze)

Jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kas zina ko grib. Jūs pareizi plānojat savu laiku, iepērkot kaut ko tuviniekiem, ar tādām jūtām it kā Jūs pērkat kaut ko ļoti nozīmīgu. Jūs pat dotu priekšroku būvēt jūsu personīgo modeli, ja vien tas būtu iespējams. Problēmas rodas tad, kad Jūs saprotat, ka mīļākais - nav robots, un Jums ir jāiemācās gūt no sliktā labumu. Rezultātā Jūs saņemsiet tieši to ko Jūs gribat, pat ja tas aizņems vairākus apmācības gadus.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv