LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

fabienne - numeroloģija

Ir tendence būt aizkaitinātam, liekot apkārtējiem domāt par jums kā par cietu egoistu izsakošo savas ego vajadzības. Jūs pats ikreiz sev ejat pāri, bet Jūs izskatāties bezpalīdzīgs, kad Jūs izmantojat savu ego spēku, lai izteiktu savu viedokli. Jūs varētu padomāt par to kādā veidā mainīt savu uzvedību, lai varētu izturēties pēc iespējas dabiskāk, bet tas uzvarēs mērķi. Mēģiniet izlaist tvaikus. Visi ir pieraduši sūdzēties par tagadni.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Diez vai jūs esat diplomāts, Jūs esat troņa aizmugurē. Jūsu enerģija atrodas detaļās, kuras liek kustēties apkārtējo lietu mehānismam, un Jūs gribat turpināt ienest lojalitātes jēgu tur, kas Jums ir tuvāks. Lielāties ar jūsu spēcīgajām apdomīgajām pilnvarām un jūtām ar piesardzību. Mēģiniet nebūt kautrīgs. Jums jāuzņemas gida loma citu problēmu risināšanā. Ar jūsu pacietību un sapratni, Jums ir talants radīt labāko iespaidu gandrīz uz jebkuru ap jums. Ja Jūs apvainojat sevi sīkā skaudībā, pārskatiet jūsu domas, ņemot vērā jūsu mierīgo dabu. Jūsu klātbūtne ir jūsu svarīgākais vērtīgais ieguldījums.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Laba,pārbaudīta, novecojušā ētika ved Jūs pie materiālas bagātības. Momentā, kad Jūs domājat, ka spēlējat svarīgu lomu un muļķojat pasauli, Jūs esat apmaldījies. Jūs varat iegūt to, ko Jūs gribat tikai esot pats pret sevi godīgs. Jums ir jāuzsāk noteiktas darbības lai sakrātu naudu. Uzmanieties savus mēŗķus uzspiest par stipru - Jūs varat atbaidīt ļaudis. Jums ir diplomātijas talants. Izmantojiet šo rakstura īpašību pilnā apjomā.

Karjera (vārda analīze)

Kad Šekspīrs sacīja, ka visa pasaule ir skatuve, un mēs - vienkārši aktieri, viņš runāja tieši par Jums. Ne ieinteresētība darbā ir jūsu darba daļa, Jūs parasti interesējaties par apkārtējo darba vidi. Jūs labi izskatāties? Cilvēki, ar kuriem Jūs strādājat ir ar pozitīvu skatienu uz dzīvi? Pareizā darba virzienā, Jūs esat pats laimīgākais cilvēks pasaulē. Parasti Jūs esat cilvēks ar divkāršu smaidu. Karjeras izvēle: stilists, aktieris vai aktrise, modelētājs un dizainers.

Kaisle (vārda analīze)

Skatiens - tas, kas pēc jūsu viedokļa ir svarīgākais, pēc tam iet romāni, ko pavada domas par to ka padomās ģimene, draugi un kaimiņi. Jūs esat pilns kauss, un Jūs gaidāt, ka jūsu iecerētais ir tāds pats. Jums patīk priecāties un socializēt visas tās satriecošās lietas, kuras mīļākajiem ir jādara kopā. Jūs lielat jūsu iecerētā ārieni, gaidot glaimus arī par sevi. Jums ir nepietiekams uzmanības apjoms, un Jūs rēķināties ar jūsu iecerēto, lai iegūtu šo uzmanību.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv