LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

Marisabel - numeroloģija

Ja kāds vēlas zināt, ko Jūs patiesi domājāt, viņam tikai jāielūkojas Jūsu acīs. Pārējā sejas daļa atsakās dod jebkādus mājienus, bet Jūsu acis rāda Jūsu otro pusi, Jūs jūtat. Jums ir tendence vērsties no viena pretstata pie otra. Jūsu acis visu uzmana un kontrolē, bet kad Jūs tās aizverat, debesis palīdz mums. Jautājums: Kāpēc Jūs darāt mūs visus trakus, slēpjot savas jūtas?

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Diez vai jūs esat diplomāts, Jūs esat troņa aizmugurē. Jūsu enerģija atrodas detaļās, kuras liek kustēties apkārtējo lietu mehānismam, un Jūs gribat turpināt ienest lojalitātes jēgu tur, kas Jums ir tuvāks. Lielāties ar jūsu spēcīgajām apdomīgajām pilnvarām un jūtām ar piesardzību. Mēģiniet nebūt kautrīgs. Jums jāuzņemas gida loma citu problēmu risināšanā. Ar jūsu pacietību un sapratni, Jums ir talants radīt labāko iespaidu gandrīz uz jebkuru ap jums. Ja Jūs apvainojat sevi sīkā skaudībā, pārskatiet jūsu domas, ņemot vērā jūsu mierīgo dabu. Jūsu klātbūtne ir jūsu svarīgākais vērtīgais ieguldījums.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Laba,pārbaudīta, novecojušā ētika ved Jūs pie materiālas bagātības. Momentā, kad Jūs domājat, ka spēlējat svarīgu lomu un muļķojat pasauli, Jūs esat apmaldījies. Jūs varat iegūt to, ko Jūs gribat tikai esot pats pret sevi godīgs. Jums ir jāuzsāk noteiktas darbības lai sakrātu naudu. Uzmanieties savus mēŗķus uzspiest par stipru - Jūs varat atbaidīt ļaudis. Jums ir diplomātijas talants. Izmantojiet šo rakstura īpašību pilnā apjomā.

Karjera (vārda analīze)

Jums ir daudz fiziskas enerģijas un stipra garīga nelokāmība. Jūsu problēma ir - ka Jūs domājat tik plaši, ka Jūs nespējat ietilpināt darba apjomu, kas nepieciešams vajadzības apmierināšanai. Jūsu līdera ietilpība ir diezgan nelokāma. Ļaudis ap Jums saprot, ka Jūs zināt to, ko Jūs darāt un sekos jūsu instrukcijām. Izvairieties no apvainošanās uz citiem līderiem. Karjerai labāk izvēlēties: "valdes priekšsēdētājs", profesionāls atlēts, kino producents un kultūrists.

Kaisle (vārda analīze)

Attiecībās Jūs dodat priekšroku nevis garīgai attiecību pusei, bet vairāk fiziskai, Jums vajag lai izredzētajam būtu atlēta ķermenis, gan vīrietim, gan sievietei. Viņam vai viņai gribās valkāt dārgus apģērbus un patīk lielīties draugiem un kaimiņiem. Dārgi zīdu vai linu audumi nosedz Jūsu atkailinātās ķermeņa daļas un populāri ceļojumi ikdienā Jums ir topā. Izvairieties no dumjiem jēdzieniem. Jums ātri apnīk, ja Jūs nejūtat, ka Jūs attiecībās nav augšupejošas attīstības.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv