LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

moutiercatherine - numeroloģija

Jūsu nesapratnes trūkuma dēļ par to kas ir labs ego Jūs mulsināt apkārtējos. Jūsu pozīcija, jūsu runa, pat jūsu īpašības top par pārspīlētām jau tad, kad jūs pieņemat galīgo lēmumu. Liekas, ka Jūs zaudējat interesi. Jūs esat dīvains putns. Jūs traušaties uz augstu kalnu un mēģināt mainīt visumu, un parējie par to ķiķina. Jūs esat tik vaļsirdīgs savos nodomos, ka tas ir ļoti uzjautrinoši.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Labāk par jebkuru no mums, Jūs zināt, ka lai būvētu stipru un ilgmūžīgu sabiedrību, ļaudīm ir jāuzņemas atbildība. Ja kādam ir nepieciešams garastāvokļa uzlabojums, Jūs esat klāt. Kad kādam ir nepieciešams tuva drauga atbalsts, Jūs atkal esat klāt. Kas tad sanāk? Jūs - apķērīgs, spēcīgs kā siena un daudziem no mums pēc tā ir nepieciešamība ik dienu. Jums patīk priecāties un zināt patiesas spēles īsto jēgu. Jūs pat ļaujat tiem, kas atrodas blakus jums izdabāt ar savām vēlmēm. No citas puses, Jūs nedodat sev atelpu no visa šā altruisma, Jums ir izdevība un risks kļūt bezrūpīgam un egoistiskam gala rezultātā. Sekojiet savam liktenim un esat kas Jūs esat. Izvairieties no bailīguma un drošības apziņas zuduma.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Jūsu liktenis neliek šķēršļus iegūt materiālos labumus, un Jums droši vien ir ļoti nopietna apņemšanās to īstenot. Jūs esat pietiekami gudrs un zināt, ka ja vēlaties dzīvē kaut ko sasniegt, ir vajadzīga nauda. Tas ir Jūsu galamērķis un pārliecība. Jūs esat neiecietīgs pret cilvēkiem, kuri nevar pieņemt, ka ja tu vēlies būt laimīgs, tev jāspēlē pēc noteikumiem. Bet Jūs spēlējat un redzat cik tālu Jūs esat nonācis?

Karjera (vārda analīze)

Jūs esat pamatu licējs. Tas, kam faktiski ir sajēga par lietu. Vienīgais kas var reāli novērtēt jūs un jūsu ieguldījums tas esat jūs pats. Atrodiet laiku jūsu pilnībā noslogotajā darba grafikā (pat tad kad Jūs esat atvaļinājumā jūsu domas traucas ar ātrumu viena jūdze minūtē), un apsveiciet sevi ar to. Jūs esat ētiska darba dzīvs piemērs. Karjeras virziens ir saistīts ar jebkuru darba veidu, pie kura ķeras Jūs pašu rokas, uzņēmējs vai ražotājs.

Kaisle (vārda analīze)

Jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kas zina ko grib. Jūs pareizi plānojat savu laiku, iepērkot kaut ko tuviniekiem, ar tādām jūtām it kā Jūs pērkat kaut ko ļoti nozīmīgu. Jūs pat dotu priekšroku būvēt jūsu personīgo modeli, ja vien tas būtu iespējams. Problēmas rodas tad, kad Jūs saprotat, ka mīļākais - nav robots, un Jums ir jāiemācās gūt no sliktā labumu. Rezultātā Jūs saņemsiet tieši to ko Jūs gribat, pat ja tas aizņems vairākus apmācības gadus.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv