LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

albertcreach2@gmail.com - numeroloģija

Jūs sistemātiski izrādāt savu ego, tādēļ nav pārsteigums, ka Jūs uzskatāt, ka visa pārēja pasaules daļa ir traka. Ja vien varētu pielietot barometru, kurš izmērītu emocijas desmit baļļu sitēmā, tad Jūsu atzīme būtu trīs vai trīsarpus. Kaut arī ik pa laikam, Jūs patiešām pārkāpjat šo atzīmi, un visi mēs atviegloti nopūšamies. Vai Jūs kādreiz esat iedomājies par pašsavaldīšanos kursiem? Jums tas izdodas tik labi, ka to var uzskatīt par gandrīz vai mākslas veidu.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Jūs esat pirmšķirīgs visā, uzvarētājs, līderis, un novators – tas viss ir par jums. Bet vienmēr atceraties, jūsu liktenim ir divas puses. Pirmkārt, jums ir jākļūst neatkarīgam, gan materiāli, gan sociāli, pirms Jūs uzsāksiet riskēt. Jūs vēlaties attīstīt savas oriģinālās idejas, ne kļūstot egocentrisks. Jūsu likteņa otrā pusē Jūs vēlaties attīstīt savas līdera un atbildības par jūsu pienākumiem iemaņas. Uzticēšanas pašam sev Jūsos cīnās ar līdera idejā. Līdera viltība ir tas, ka Jums nav jābēg no jūsu atbildības un Jūsu saistībām. Pārējiem ir vajadzīgs Jūsu atbalsts. Ja Jūs kļūsiet pārāk egoistisks un attālināts, Jūs atbaidīsiet ļaudis, kuriem ir nepieciešama jūsu palīdzība visvairāk. Uzticieties sev un sadaliet jūsu idejas un ideālus.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Materiāla īpašuma ieguve ir jūsu likteņa daļa. Jums ir jāattīsta drosme un nelokāmība, lai atbalstītu to, kam Jūs ticat, un Jūs galvenokārt darbojaties vienatnē. Jūsu idejas ir parasti pārāk radošas citiem. Jums ir jāseko jūsu mērķim, pat ja Jūs nesaņemat atbalstu no ļaudīm, kuriem tāpat ir izdevība uz to, lai saņemtu peļņu. Jums jāzina-lai gūtu sekmes ir jāriskē. Saka, ka mēs bieži mācāmies no savām kļūdām.

Karjera (vārda analīze)

No paša sākuma, kad Jūs bijāt tēva vai mātes mazais palīgs; katrs zināja, ka Jūs nekad neizšķiedīsiet dārgo laiku . Jūsu nemiers ir apkārtēja vide - mājas vai darbs, un Jūs esat apveltīts ar pietiekami radošām iemaņām, kuras palīdz darbā. Jūsu parastais darba stils – uzņemties vairākus darbus vienlaikus, strādājot ar jums sapņi var piepildīties. Karjeras izvēle: dakteris, medmāsa un strādnieks - būvnieks, apkārtējas vides sargs, gleznotājs.

Kaisle (vārda analīze)

Jūs vēlaties ilgmūžību, un Jūs esat stabilitātes piemērs, kad pret Jums attiecas ar maigu mīlestību. Jūs esat tas, priekš kura būt mīļākajam ir viss, un Jums ir jāapzinās, ka Jūs saņemsiet cieņu, ko pats vēlaties dot. Jūs ienākat attiecībās uz ilgstošu laiku. Bezatbildīgas un acumirklīgas tikšanām priekš Jums nav nozīmes, un Jūs uzskatāt tukšo flirtu par bērnišķīguma izpausmi. Jūs dodat priekšroku nopietnībai.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv