LV | RU
Sludinājumi Diskusijas Meklēt Čats
 
Mans konts
Niks
Parole
Reģistrēties
Aizmirsu paroli
 
OH.lv
Vērtēt meitenes
Vērtēt puišus
Top 100 meitenes
Top 100 puiši
Aktīvāko top 100
Jautājums
1)
2)
3)
4)
MŪSU DRAUGI

soniss69 - numeroloģija

Jūs sistemātiski izrādāt savu ego, tādēļ nav pārsteigums, ka Jūs uzskatāt, ka visa pārēja pasaules daļa ir traka. Ja vien varētu pielietot barometru, kurš izmērītu emocijas desmit baļļu sitēmā, tad Jūsu atzīme būtu trīs vai trīsarpus. Kaut arī ik pa laikam, Jūs patiešām pārkāpjat šo atzīmi, un visi mēs atviegloti nopūšamies. Vai Jūs kādreiz esat iedomājies par pašsavaldīšanos kursiem? Jums tas izdodas tik labi, ka to var uzskatīt par gandrīz vai mākslas veidu.

Liktenis (pēc dzimšanas datuma)

Diez vai jūs esat diplomāts, Jūs esat troņa aizmugurē. Jūsu enerģija atrodas detaļās, kuras liek kustēties apkārtējo lietu mehānismam, un Jūs gribat turpināt ienest lojalitātes jēgu tur, kas Jums ir tuvāks. Lielāties ar jūsu spēcīgajām apdomīgajām pilnvarām un jūtām ar piesardzību. Mēģiniet nebūt kautrīgs. Jums jāuzņemas gida loma citu problēmu risināšanā. Ar jūsu pacietību un sapratni, Jums ir talants radīt labāko iespaidu gandrīz uz jebkuru ap jums. Ja Jūs apvainojat sevi sīkā skaudībā, pārskatiet jūsu domas, ņemot vērā jūsu mierīgo dabu. Jūsu klātbūtne ir jūsu svarīgākais vērtīgais ieguldījums.

Bagātība (pēc dzimšanas datuma)

Laba,pārbaudīta, novecojušā ētika ved Jūs pie materiālas bagātības. Momentā, kad Jūs domājat, ka spēlējat svarīgu lomu un muļķojat pasauli, Jūs esat apmaldījies. Jūs varat iegūt to, ko Jūs gribat tikai esot pats pret sevi godīgs. Jums ir jāuzsāk noteiktas darbības lai sakrātu naudu. Uzmanieties savus mēŗķus uzspiest par stipru - Jūs varat atbaidīt ļaudis. Jums ir diplomātijas talants. Izmantojiet šo rakstura īpašību pilnā apjomā.

Karjera (vārda analīze)

Jums ir divi varianti. Jūs varat kļūt par vadītāju vienā no nodaļām Jūsu darbā vai vadīt jūsu personīgo kompāniju. Jūs esat īsts, piedzimis būt līderis un ja Jūs mēģināsiet spēlēt pēc citu ļaužu likumiem, tad Jūs slīksiet žēlumā pret sevi. Bez tam, Jums piemīt radošais gars, kurš izpaužas izmantojot jūsu talantu jauninājumu virzienos. Dažas karjeras izvēles iespējas: īpašnieks vai jebkuras kompānijas prezidents, menedžeris, konsultants, programmas autors, aktieris vai aktrise, tirdzniecisks pārstāvis.

Kaisle (vārda analīze)

Jums divi pavisam atšķirīgi mīļāko ideālu. Pirmais ir spēcīgs un aktīvs. Tas, kam patīk visu darīt pa savam. Neatkarīgs tips, kuram attiecības ir piecdesmit uz piecdesmit. Jūs kopā apmaksājiet izdevumus par dzīvošanu vienādās daļās un varat pārņemt zem pilnas kontroles jebkuru situāciju kritiskā stāvoklī. Jūsu otrs ideāls - tas, kas dažreiz ir atkarīgs no Jums, lai ņemtu uz sevi iniciatīvu, bet viņš var uzņemties iniciatīvu, kad pienāk viņa kārta. 100 % viņa kārta, 100 % jūsu kārtas situācija.
Numeroloģiskā informācija var būt nekorekta ja lietotājs nav norādijis pareizu vārdu un dzimšanas datumu.
 
Ātrā meklēšana
 Niks:  
Smieklīgas bildes
Tas ir jāzin

Lietošanas noteikumi


Copyright 2008 © info@oh.lv